Zemědělské služby
Stabilních 32 let s Vámi
 

O nás

Společnost ASC HB, a.s. se sídlem v Hradci Králové, vznikla 31.12.1992.
Hlavním cílem naší společnosti je dokonalá služba pro zákazníka a tím i dosažení maximálního užitku a zisku pro klienta.
Základem je využití špičkové techniky a mnohaletých zkušeností pracovníků. Dlouhodobě se nám daří stabilizovat pracovní tým a zákazník tak profituje z našich mnohaletých zkušeností.

Spolupráce s fy Holmer GmbH ze SRN začala v letech 1992, kdy jsme dovezli do naší země první šestiřádkový samojízdný sklízeč cukrové řepy typ Holmer. Zároveň jsme i zakoupili licenci na výrobu sklízečů spolu s výrobou čističů a nakladačů řepy typ RRL 1200. Jako jediná společnost v ČR jsme měli právo používat označení Holmer na licenčně vyrobené sklízeče cukrovky a u licenčně vyrobených čističek.
V roce 2010 jsme v rámci rozšíření možností a služeb zemědělcům zakoupili nové stroje od společnosti Ropa,  sklízeče Ropa euro-Tiger.
Strojový park je pravidelně obměňován a tak nejnovější sklízeč Holmer Terra Dos T4-30 má rok výroby 2015.

Celkem logickou otázkou je, jak se dostaly pod střechu jednoho domu činnosti v oboru zemědělství a kancelářská technika? Odpověď je jednoduchá, došlo ke spojení činností a podnikání otce a syna.
Chcete se o našich službách pro Vaši kancelář dozvědět více? Klikněte ZDE ...

     
 
   
Copyright © ASC HB a.s. - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL